Amsterdam West/Nieuw-West
10-12 jaar

 De Baarsjes MidWest
Woensdag 14.00-17.00 uur
Cabralstraat 1, 1057 CD Amsterdam
Coördinator: Susanna Torley Duwel
06-45138122
baarsjes@weekendacademie.nl

 Nieuw Sloten  Huis in de Wijk
Woensdag 13.00-16.00 uur
Hageland 117-119, 1066 SB Amsterdam
Coördinator: Jeffrey Noteboom
06-19066630
danswijk.weekendacademie@gmail.com

Geuzenveld-Slotermeer Mundus College
Zondag 13.00-17.30 uur
Burg. Hogguerstraat 2, 1064 EB Amsterdam
Coördinator: Sabrina Faber
tijdelijk: 020-331 6046
geuzenveld_slotermeer@weekendacademie.nl

 Bos en Lommer B.A.C.K.
Donderdag 14.30-17.00 uur
Bos en Lommerweg 359, 1061 DH Amsterdam
Coördinator: Mirella van der Leeuw
(tijdelijke vervanging: Kevser Aydin)
06-47087380
wabosenlommerschool@gmail.com

 Narcis Querido
Maandag 15.00-17.30 uur
Jan Den Haenstraat 41, 1055 WC Amsterdam
Coördinator: onbekend
tijdelijk: 020-331 6046
bosenlommer@weekendacademie.nl

Kolenkit BO ROC op Maat West
Woensdag 14.30-17.15 uur
Erik de Roodestraat 18, 1056 AM Amsterdam
Coördinator: Mirella van der Leeuw
(tijdelijke vervanging: Kevser Aydin)
06-47087380
kolenkit@weekendacademie.nl

Osdorp BO Talentenhuis
Zaterdag 13.00-17.30 uur
Meer en Vaart 290, 1068 LE Amsterdam
Coördinator: Mariam Taimounti
06-26230531
osdorp@weekendacademie.nl

Slotervaart Comenius Lyceum
Zaterdag 13.00-17.30 uur
Jacob Geelstraat 38, 1065 VT Amsterdam
Coördinator: Sabrina Faber
tijdelijk: 020-331 6046
slotervaart@weekendacademie.nl

 Staatsliedenbuurt BO DOCK
Maandag 16.00-18.30 uur
Van Beuningenplein 19, 1051 VS Amsterdam
Coördinator: Sabrina Faber
tijdelijk: 020-331 6046
westerpark2@weekendacademie.nl

Almere 10-12 jaar

Almere Stad Baken Stad College
Zaterdag 13.00-17.30 uur
Rooseveltweg 5, 1314 SJ Almere
Coördinator: Florance Westeneng
06-45221291
almere-stad@weekendacademie.nl

Haarlem 10-12 jaar

➔ Haarlem Schalkwijk BO de Wadden
Zaterdag 13.00-17.30 uur
Zevenwoudenplantsoen 3, 2036 NK Haarlem
Coördinator: Simone Ursem
06-17109381
boerhaavewijk@weekendacademie.nl

Amsterdam West/Nieuw-West
12-16 jaar

Osdorp VO Talentenhuis
Donderdag 17.00-20.00 uur
Meer en Vaart 290, 1068 LE Amsterdam
Coördinator: Mariam Taimounti
06-262 30 531
academienieuwwest@gmail.com

Kolenkit VO/woensdag ROC op Maat West
Woensdag 17.45-20.15 uur
Erik de Roodestraat 18, 1056 AM Amsterdam
Coördinator: Mirella van der Leeuw
(tijdelijke vervanging: Kevser Aydin)
06-47087380
kolenkit@weekendacademie.nl

 Marcanti Marcanti College
Woensdag 15.30-18.00 uur
Jan van Galenstraat 31, 1051 KM Amsterdam
Coördinator: Mariam Taimounti
06-17908529
marcanti@weekendacademie.nl 

 Staatsliedenbuurt VO DOCK
Maandag 16.00-18.30 uur
Van Beuningenplein 19, 1051 VS Amsterdam
Coördinator: Sabrina Faber
tijdelijk: 020-331 6046
westerpark2@weekendacademie.nl

Almere 12-16 jaar

Almere Stad VO Baken Stad College
Dag en tijdstip nog onbekend
Rooseveltweg 5, 1314 SJ Almere
Coördinator: Florance Westeneng
06-45221291
almerevo@weekendacademie.nl

Almere Poort Aeres MBO
Dinsdag 16.00-18.00 uur
Heliumweg 1, 1362 JA Almere
Coördinator: Florance Westeneng
06-45221291
wa.aeres@gmail.com

Almere Haven 
Nieuw sept 2019 Tijd en locatie nog onbekend
Coördinator: Florance Westeneng
06-45221291
almere@weekendacademie.nl

Haarlem 12-16 jaar

➔ Haarlem Schalkwijk VO de Wadden
Zaterdag 13.00-17.30 uur
Zevenwoudenplantsoen 3, 2036 NK Haarlem
Coördinator: Simone Ursem
06-17109381
boerhaavewijk@weekendacademie.nl

Ouderbetrokkenheid & schoolsucces

➔ Ouderbetrokkenheid & Schoolsucces West
Coördinator: Anne de Haas
06-47087156
annedehaasweekendacademie@gmail.com

Coördinator: Roxanne Dallmer
06-47087382
roxannedallmerwa@gmail.com

➔ Ouderbetrokkenheid & Schoolsucces Noord
Coördinator: Lise-Lot Siersema
06-49231593
liselot@weekendacademie.nl

Coördinator: Lars van Zijl
06-55464926
lars.weekendacademie@gmail.com

Gezinscoaching

➔ Gezinscoaching West
Coördinator: Susanna Torley Duwel
06-45138122
gezinscoaching.west@gmail.com

Ontdek je Nieuwe Wereld

➔ Ontdek je nieuwe wereld
Coördinator: Basia Miner
06-45105808
basia.weekendacademie@gmail.com

OBA-Studiebegeleiding

➔ OBA-Studiebegeleiding
Projectleider: Elly Stapel
06-17908443
ellystapelwa@gmail.com

 

➔ OBA-Banne
Maandag en donderdag 15.30-17.30 uur
Bezaanjachtplein 249, 1034 CR Amsterdam
Coördinator: Jeffrey Noteboom
06-19066630
jeffrey.weekendacademie@gmail.com

➔ OBA-Reigersbos
Dinsdag en vrijdag 15.00-17.00 uur
Rossumplein 1, 1106 AX Amsterdam
Coördinator: Jeffrey Noteboom
06-19066630
jeffrey.weekendacademie@gmail.com

➔ OBA-Osdorp
Dinsdag en donderdag 15.00-17.00 uur
Osdorpplein 16, 1068 EL Amsterdam
Coördinator: onbekend