Amsterdam West/Nieuw-West
10-12 jaar

 De Baarsjes MidWest
Woensdag 14.00-17.00 uur
Cabralstraat 1, 1057 CD Amsterdam
Coördinator: Susanna Torley Duwel
06-45138122
baarsjes@weekendacademie.nl

 Nieuw Sloten  Huis van de Wijk Belgie
Woensdag 13.00-16.00 uur
Hageland 117-119, 1066 SB Amsterdam
Coördinator: Jeffrey Noteboom
06-19066630
nieuw.sloten@weekendacademie.nl

Geuzenveld-Slotermeer Mundus College
Zondag 13.00-17.30 uur
Burg. Hogguerstraat 2, 1064 EB Amsterdam
Coördinator: Sabrina Faber
06-17908529
geuzenveld-slotermeer@weekendacademie.nl

 Bos en Lommer B.A.C.K.
Donderdag 14.30-17.00 uur
Bos en Lommerweg 359, 1061 DH Amsterdam
Coördinator: Mirella van der Leeuw
(tijdelijke vervanging: Kevser Aydin)
06-47087380
bos.en.lommerschool@weekendacademie.nl

 Narcis Querido / ‘t Landhuis
Maandag 15.00-17.30 uur
Jan Den Haenstraat 41, 1055 WC Amsterdam
Coördinator: Ahlam Karraz
06-17910168
narcis.querido@weekendacademie.nl

Kolenkit BO ROC op Maat West
Woensdag 14.30-17.15 uur
Erik de Roodestraat 18, 1056 AM Amsterdam
Coördinator: Mirella van der Leeuw
(tijdelijke vervanging: Kevser Aydin)
06-47087380
kolenkit-woensdag@weekendacademie.nl

Osdorp BO Talentenhuis
Zaterdag 13.00-17.30 uur
Meer en Vaart 290, 1068 LE Amsterdam
Coördinator: Mariam Taimounti
06-26230531
osdorp@weekendacademie.nl

Slotervaart Comenius Lyceum
Zaterdag 13.00-17.30 uur
Jacob Geelstraat 38, 1065 VT Amsterdam
Coördinator: Sabrina Faber
06-17908529
slotervaart@weekendacademie.nl

 Staatsliedenbuurt BO DOCK
Maandag 16.00-18.30 uur
Van Beuningenplein 19, 1051 VS Amsterdam
Coördinator: Sabrina Faber
06-17908529
staatsliedenbuurt@weekendacademie.nl

➔ Almere Stad  De Nieuwe Bibliotheek
Zaterdag 12.00-16.00 uur
Stadhuisplein 101, 1315 XC Almere
Coördinator: Florance Westeneng
06-45221291
almere@weekendacademie.nl

➔ Haarlem Schalkwijk BO de Wadden
Zaterdag 13.00-17.30 uur
Zevenwoudenplantsoen 3, 2036 NK Haarlem
Coördinator: Simone Ursem
06-17109381
haarlem@weekendacademie.nl

Amsterdam West/Nieuw-West
12-16 jaar

Osdorp VO Talentenhuis
Donderdag 16.00-19.15 uur
Meer en Vaart 290, 1068 LE Amsterdam
Coördinator: Mariam Taimounti
06-262 30 531
osdorp@weekendacademie.nl

Kolenkit VO/woensdag ROC op Maat West
Woensdag 17.45-20.15 uur
Erik de Roodestraat 18, 1056 AM Amsterdam
Coördinator: Mirella van der Leeuw
(tijdelijke vervanging: Kevser Aydin)
06-47087380
kolenkit-woensdag@weekendacademie.nl

 Marcanti Marcanti College
Woensdag 15.30-18.00 uur
Jan van Galenstraat 31, 1051 KM Amsterdam
Coördinator: Mariam Taimounti
06-17908529
marcanti@weekendacademie.nl 

 Staatsliedenbuurt VO DOCK
Maandag 16.00-18.30 uur
Van Beuningenplein 19, 1051 VS Amsterdam
Coördinator: Sabrina Faber
06-17908529
staatsliedenbuurt@weekendacademie.nl

➔ Almere Stad Baken Stad College
Woensdag (tijdstip nog onbekend)
Rooseveltweg 5, 1314 SJ Almere
Coördinator: Florance Westeneng
06-45221291
almere@weekendacademie.nl

➔ Almere Poort Aeres VMBO
Dinsdag 15.30-17.30 uur
Heliumweg 1, 1362 JA Almere
Coördinator: Florance Westeneng
06-45221291
almere@weekendacademie.nl

➔ Almere Haven OSG de Meergronden
Donderdag 15.30-17.30 uur
Marktgracht 65, 1353 AL Almere
Coördinator: Florance Westeneng
06-45221291

➔ Haarlem Schalkwijk VO de Wadden
Zaterdag 13.00-17.30 uur
Zevenwoudenplantsoen 3, 2036 NK Haarlem
Coördinator: Simone Ursem
06-17109381
haarlem@weekendacademie.nl

Ouderbetrokkenheid & schoolsucces

➔ Ouderbetrokkenheid & Schoolsucces West
Coördinator: Anne de Haas
06-47087156
anne.de.haas@weekendacademie.nl

Coördinator: Roxanne Dallmer
06-47087382
roxanne.dallmer@weekendacademie.nl

➔ Ouderbetrokkenheid & Schoolsucces Noord
Coördinator: Lise-Lot Siersema
06-49231593
lise-lot.siersema@weekendacademie.nl

Coördinator: Lars van Zijl
06-55464926
lars.van.zijl@weekendacademie.nl

Gezinscoaching

➔ Gezinscoaching West
Coördinator: Susanna Torley Duwel
06-45138122
gezinscoaching@weekendacademie.nl

Ontdek je Nieuwe Wereld

➔ Ontdek je nieuwe wereld
Coördinator: Basia Miner
06-45105808
basia.miner@weekendacademie.nl

OBA-Studiebegeleiding

➔ OBA-Studiebegeleiding
Projectleider: Jeffrey Noteboom
06-19066630
oba-studiebegeleiding@weekendacademie.nl

 

➔ OBA-Banne
Maandag en donderdag 15.30-17.30 uur
Bezaanjachtplein 249, 1034 CR Amsterdam
Coördinator: Jeffrey Noteboom
06-19066630
jeffrey.noteboom@weekendacademie.nl

➔ OBA-Reigersbos
Dinsdag en vrijdag 15.00-17.00 uur
Rossumplein 1, 1106 AX Amsterdam
Coördinator: Jeffrey Noteboom
06-19066630
jeffrey.weekendacademie@gmail.com

➔ OBA-Osdorp
Dinsdag en donderdag 15.00-17.00 uur
Osdorpplein 16, 1068 EL Amsterdam
Coördinator: Ahlam Karraz
06-17910168
ahlam.karraz@weekendacademie.nl