Amsterdam West/Nieuw-West
10-12 jaar

 De Baarsjes
Woensdag 14.00-17.00 uur
Cabralstraat 1, 1057 CD Amsterdam
Coördinator: Susanna Torley Duwel
06-45138122
baarsjes@weekendacademie.nl

 De Aker Nieuw Sloten (D.A.N.S) Huis in de Wijk
Woensdag 13.00-16.00 uur
Hageland 117-119, 1066 SB Amsterdam
Coördinator: Jeffrey Noteboom
06-19066630
danswijk.weekendacademie@gmail.com

Geuzenveld-Slotermeer Mundus College
Zondag 13.00-17.00 uur
Burg. Hogguerstraat 2, 1064 EB Amsterdam
Coördinator: Sabrina Faber
06-48630114
geuzenveld_slotermeer@weekendacademie.nl

 Bos en Lommer B.A.C.K.
Donderdag 14.30-17.00 uur
Bos en Lommerweg 359, 1061 DH Amsterdam
Coördinator: Mirella van der Leeuw
06-47087380
wabosenlommerschool@gmail.com

 Bos en Lommer Narcis Querido
Woensdag 13.30-16.30 uur
Jan Den Haenstraat 41, 1055 WC Amsterdam
Coördinator: Guusje van de Ven
06-17910168
bosenlommer@weekendacademie.nl

Kolenkitbuurt ROC op Maat
Woensdag 14.30-17.15 uur
Erik de Roodestraat 18, 1056 AM Amsterdam
Coördinator: Mirella van der Leeuw
06-47087380
kolenkit@weekendacademie.nl

Osdorp Talentenhuis Nieuw-West
Zaterdag 13.00-17.30 uur
Meer en Vaart 290, 1068 LE Amsterdam
Coördinator: Mariam Taimounti
06-26230531
osdorp@weekendacademie.nl

Slotervaart Comenius Lyceum
Zaterdag 13.00-17.30 uur
Jacob Geelstraat 38, 1065 VT Amsterdam
Coördinator: Sabrina Faber
06-48630114
slotervaart@weekendacademie.nl

Westerpark 2
Maandag 16.00-18.30 uur
Van Beuningenplein 19, 1051 VS Amsterdam
Coördinator: Sabrina Faber
06-48630114
westerpark2@weekendacademie.nl

Almere 10-12 jaar

Almere PO Baken Stad College
Zaterdag 13.00-17.30 uur
Rooseveltweg 5, 1314 SJ Almere
Coördinator: Florance Westeneng
06-45221291
almere-stad@weekendacademie.nl

Haarlem 10-12 jaar

➔ Haarlem PO de Wadden
Zaterdag 13.00-17.30 uur
Zevenwoudenplantsoen 3, 2036 NK Haarlem
Coördinator: Simone Ursem
06-17109381
boerhaavewijk@weekendacademie.nl

Amsterdam West/Nieuw-West
13-15 jaar

Academie Nieuw West Talentenhuis
Donderdag 16.00-19.15 uur
Meer en Vaart 290, 1068 LE Amsterdam
Coördinator: Sabrina Faber
06-48630114
academienieuwwest@gmail.com

 Bos en Lommer ROC op Maat
Zondag 12.00-15.30 uur
Erik de Roodestraat 18, 1056 AM Amsterdam
Coördinator: Mirella van der Leeuw
06-47087380
kolenkit@weekendacademie.nl

Kolenkitbuurt ROC op Maat
Woensdag 17.45-20.15 uur
Erik de Roodestraat 18, 1056 AM Amsterdam
Coördinator: Mirella van der Leeuw
06-47087380
kolenkit@weekendacademie.nl

 Marcanti Academie Marcanti College
Woensdag 15.30-18.00 uur
Jan van Galenstraat 31, 1051 KM Amsterdam
Coördinator: Mariam Taimounti
06-17908529
marcanti@weekendacademie.nl 

 Westerpark 2
Maandag 16.00-18.30 uur
Van Beuningenplein 19, 1051 VS Amsterdam
Coördinator: Sabrina Faber
06-48630114
westerpark2@weekendacademie.nl

Almere 13-15 jaar

Almere VO Baken Stad College
Zaterdag 13.00-16.30 uur
Rooseveltweg 5, 1314 SJ Almere
Coördinator: Florance Westeneng
06-45221291
almerevo@weekendacademie.nl

Almere Aeres
Dinsdag 16.00-18.00 uur
Heliumweg 1, 1362 JA Almere
Coördinator: Florance Westeneng
06-45221291
wa.aeres@gmail.com

Haarlem 13-15 jaar

➔ Haarlem VO de Wadden
Zaterdag 13.00-17.30 uur
Zevenwoudenplantsoen 3, 2036 NK Haarlem
Coördinator: Simone Ursem
06-17109381
boerhaavewijk@weekendacademie.nl

Ouderbetrokkenheid & schoolsucces

➔ Ouderbetrokkenheid & schoolsucces West
Coördinator: Anne de Haas
06-47087156
annedehaasweekendacademie@gmail.com

Coördinator: Roxanne Dallmer
06-47087382
roxannedallmerwa@gmail.com

➔ Ouderbetrokkenheid & schoolsucces Noord
Coördinator: Lise-Lot Siersema
06-49231593
liselot@weekendacademie.nl

Coördinator: Lars van Zijl
06-55464926
lars.weekendacademie@gmail.com

Gezinscoaching

➔ Gezinscoaching West
Coördinator: Susanna Torley Duwel
06-45138122
gezinscoaching.west@gmail.com

Ontdek je nieuwe wereld

➔ Ontdek je nieuwe wereld
Coördinator: Basia Miner
06-45105808
basia.weekendacademie@gmail.com

OBA-Studiebegeleiding

➔ OBA-Studiebegeleiding
Coördinator: Elly Stapel
Locaties door heel Amsterdam