Directeur
Oguz Dulkadir
020-3316046
oguz.dulkadir@weekendacademie.nl

Administratief medewerker
Fabienne de Bruin
020-3316046
administratie@weekendacademie.nl

Fondsencoördinator
Liesbeth Schipper
020-3316046
fondsenwerving@weekendacademie.nl

Coördinator stagiairs en vrijwilligers
Mabel Konadu
020-3316046
stage@weekendacademie.nl

Manager Ouderbetrokkenheid en Schoolsucces
Anne de Haas
06-47087156
anne.de.haas@weekendacademie.nl

Manager Talentprogramma en HR
Ietje Melis
06-17908443
ietje.melis@weekendacademie.nl

Programmacoördinator
Babs Broeren
(tevens vertrouwenspersoon)
06-50621214
babs.broeren@weekendacademie.nl 

Teamleiders Ouderbetrokkenheid & Schoolsucces
Lise-Lot Siersema (noord)
lise-lot.siersema@weekendacademie.nl

Alina Vrooland
alina.vrooland@weekendacademie.nl

Anne de Haas (west/nieuw-west)
anne.de.haas@weekendacademie.nl

Roxanne Dallmer (west/nieuw-west)
roxanne.dallmer@weekendacademie.nl

Ontdek je nieuwe wereld
Basia Miner
basia.miner@weekendacademie.nl