Directeur: Oguz Dulkadir
T: 020-3316046
E: oguz@weekendacademie.nl

Administratief medewerker: Fabienne de Bruin
T: 020-3316046
E: administratie@weekendacademie.nl

Fondsencoördinator: Liesbeth Schipper
T: 020-3316046
E: info@weekendacademie.nl


Coördinator stagiairs en vrijwilligers: 
Leontien Emmen
T: 020-3316046
E: leontien@weekendacademie.nl 

Hoofd Operationele Zaken: Francien van Uden
T: 06-46430487
E: francien@weekendacademie.nl

Fondsenwerver en relatiebeheer: Noor Waardijk
T: 06-28880482
E: noor@weekendacademie.nl

Programmacoördinator: Babs Broeren (tevens vertrouwenspersoon)
T: 06-50621214
E: babs@weekendacademie.nl 

Communicatie: Leontien Emmen
T: 020-3316046
E: leontien@weekendacademie.nl 

Teamleiders Ouderbetrokkenheid & Schoolsucces
Lise-Lot Siersema (noord)
E: liselot@weekendacademie.nl

Anne-Wil Vriend (noord)
E: annevriendwa@gmail.com

Anne de Haas (west/nieuw-west)
E: Annedehaasweekendacademie@gmail.com

Roxanne Dallmer (west/nieuw-west)
E: Roxannedallmerwa@gmail.com

Ontdek je nieuwe wereld

Basia Miner
E: basia.weekendacademie@gmail.com