10-12 jaar

 De Baarsjes
Woensdagmiddag van 14.00 tot 17.00 uur
Cabralstraat 1,
1057 CD Amsterdam
Coördinator: Susanna Torley Duwel
T: 06-45138122
E: baarsjes@weekendacademie.nl

 Bos en Lommer
Zaterdagmiddag van 13.00 tot 17.30 uur
’t Landhuis
Gerard Callenburgstraat 38
1055 VC Amsterdam
Coördinator: Bahar Kunt
T: 06-17910168
E: bosenlommer@weekendacademie.nl

Kolenkitbuurt
Woensdagmiddag van 14.15 tot 17.15 uur
ROC op Maat
Erik de Roodestraat 18
1056 AM Amsterdam
Coördinator: Mirella van der Leeuw
T: 06-47087380
E: kolenkit@weekendacademie.nl

Westerpark
Zondagmiddag van 13.00 tot 17.30 uur
Marcanti College
Jan van Galenstraat 31
1051 KM Amsterdam
Coördinator: Bart Rouw
T:  06-17908443
E: westerpark@weekendacademie.nl

Geuzenveld-Slotermeer
Zondagmiddag van 13.00 tot 17.00 uur
Mundus College Amsterdam
Burgemeester Hogguerstraat 2
1064 EB Amsterdam
Coördinator: Hanan Barghouti
T: 06-17413949
E: geuzenveld_slotermeer@weekendacademie.nl

Slotervaart
Zaterdagmiddag van 13.00 tot 17.30 uur
Comenius Lyceum
Derkinderenstaat 44
1062 BJ Amsterdam
Coördinator: Hanan Barghouti
T: 06-16966206
E: slotervaart@weekendacademie.nl

Osdorp
Zaterdagmiddag van 13.00 tot 17.30 uur
Talentenhuis Nieuw-West Meer en Vaart 290
1068 LE Amsterdam
Coördinator: Jamila el Bouhali
T:  06-26230531
E: osdorp@weekendacademie.nl

Almere
Zaterdagmiddag van 13.00 tot 17.30 uur
Baken Stad College
Rooseveltweg 5
1314 SJ in Almere
Coördinator: Bart Rouw
T:  06-17908529
E: almere-stad@weekendacademie.nl

➔ Haarlem
Zaterdagmiddag van 13.00 tot 17.30 uur
Basisschool de Wadden
Zevenwoudenplantsoen 3
2036 NK Haarlem
Coördinator: Tara Kuijpers
T:  06-17109381
E: boerhaavewijk@weekendacademie.nl

13-15 jaar

 Marcanti Academie
Woensdagmiddag van 16.00 tot 19.00 uur
Marcanti College
Jan van Galenstraat 31
1051 KM Amsterdam
Coördinator: Fatima Haissoun
T: 020-3316046
E: marcanti@weekendacademie.nl

 Bos en Lommer
Zondagmiddag van 12.00 tot 15.30 uur
ROC op Maat
Erik de Roodestraat 18
1056 AM Amsterdam
Coördinator: Bahar Kunt
T: 06-17910168
E: bosenlommer@weekendacademie.nl

Kolenkitbuurt
Woensdagmiddag van 17.45 tot 20.15 uur
ROC op Maat
Erik de Roodestraat 18
1056 AM Amsterdam
Coördinator: Mirella van der Leeuw
T: 06-47087380
E: kolenkit@weekendacademie.nl

Academie Nieuw West
Donderdagmiddag van 16.00 tot 19.15 uur
Talentenhuis
Meer en Vaart 290
1068 LE Amsterdam
Coördinator: Tara Kuijpers
T: 06-17109381
E: academienieuwwest@gmail.com