teamfotoWA3

 

Directeur: Oguz Dulkadir
T: 020-3316046
E: oguz@weekendacademie.nl

 

Hoofd Operationele Zaken: Francien van Uden
T: 06-46430487
E: francien@weekendacademie.nl

 

Administratief medewerker: Jamila el Bouhali
T: 020-3316046
E: jamila@weekendacademie.nl

 

Fondsenwerver en relatiebeheer: Noor Waardijk
T: 06-28880482
E: noor@weekendacademie.nl

 

Fondsencoördinator: Liesbeth Schipper
T: 020-3316046
E: info@weekendacademie.nl

 

Programmacoordinator: Babs Broeren (tevens vertrouwenspersoon)
T: 06-50621214
E: babs@weekendacademie.nl 

 

Coördinator stagiairs en vrijwilligers: Lise-Lot Siersema
T: 020-3316046
E: liselot@weekendacademie.nl 

 

Teamleider Grote Oversteek: Penny Sahertian
T: 06-45105808
E: penny@weekendacademie.nl